VILJANDI ABILINNAPEA JANIKA GEDVIL LIITUB EESTI 200 MEESKONNAGA

14. juuni 2021

Viljandi abilinnapea Janika Gedvil lahkub erakonnast Isamaa ja kandideerib eelseisvatel KOV valimistel Eesti 200 nimekirjas.

Janika Gedvili sõnul liitub ta Eesti 200 meeskonnaga põhjusel, et anda Viljandi linna arengule uut hoogu. “Viljandi linn vajab uue arenguhüppe ettevalmistuseks värskeid ideid ning head energiat ja Eesti 200 meeskonnal Viljandis on see olemas. Ma usun ka Eesti 200 linnapeakandidaadi Ando Kivibergi liidriomadustesse ja olen näinud näinud, kuidas Ando oskab oma meeskonda hoida ja vedada,” märkis Gedvil. 

Ando Kivibergi sõnul on Janika Gedvil ennast näidanud tugeva ja hooliva linnajuhina, kel on süda õige koha peal ning kes julgeb alati vastutust võtta. “Janika eestvedamisel on Viljandis leidnud lahendusi mitmed Hariduse- Sotsiaalvaldkonna ja kultuuri-alaseid olulisi küsimused. Tema energiast ja innukast eestevedamisest sündis näiteks ühena viimastest suurematest arengutest Viljandi Perepesa – perede nõustamiskeskus, millest linna lapsevanemad on palju tuge leidnud ning mille toimimist on käidud uudistamas ka mujalt Eestist.” ütles Kiviberg.

Rohkem uudised