Olümpiamedalist Kaspar Taimsoo kandideerib Viljandi linnavolikogusse

26. august 2021

Olümpiapronks ja kolmekordne Euroopa meister sõudmises Kaspar Taimsoo kandideerib Eesti 200 nimekirjas Viljandi linnavolikogusse. 

Kaspar Taimsoo sõnul on Viljandi tema sünni- ja kodulinn ning olnud ka tippsportlase karjääri jooksul talle suureks toeks. „Nüüd on mul soov Viljandile tagasi anda ja panustada tema arengusse. Nii nagu Eesti 200, pean minagi oluliseks, et elu edeneks ka väikelinnades, elukeskkond oleks inimsõbralik ja mis peamine, et inimesed ei lahkuks siit,“ põhjendas Taimsoo oma valikut. Taimsoo rõhutas, et innovaatilise ja kiirelt areneva erakonna nimekirjas on võimalik kodulinn Viljandi jaoks palju ära teha. „Sportlasena on mulle esmatähtis võimaluste loomine tervislike eluviiside edendamiseks. Samuti tahan arendada linna sporditaristu üldkontseptsiooni,“ märkis Taimsoo. 

Eesti 200 Viljandi linnapeakandidaadi Ando Kivibergi sõnul on Kaspar Taimsoo liitumine tubli ja oodatud täiendus Eesti 200 meeskonnale. „Peame sportlikke eeskujusid ja inimeste liikumisharrastuse toetamist erakordselt tähtsaks. Kaspar on aga palju enamat, kui suur eeskuju - temast tulvab värskeid ideid ning ka innukust nende elluviimisel käsi külge panna. Just selliseid - vastutust võtta julgevaid, tarku ja südamlikke inimesi me oma meeskonda olemegi oodanud.” rõhutas Kiviberg.

Rohkem uudised