Noor Eesti 200 uueks juhiks valiti Hendrik Terras

10. aprill 2022

Eesti 200 noorteorganisatsiooni Noor Eesti 200 uueks juhiti valiti laupäeval (09.04) militaarekspordivaldkonnas tegutsev Hendrik Johannes Terras, kes lubab läbi noorteorganistasiooni tuua Eesti avalikku ellu aktiivseid noori ja uusi ideid.

Hendrik Terrase sõnul on Eesti 200 kõige uuendusmeelsem ja seega ka noortemeelsem, eestimeelne erakond. “Minu eesmärk on läbi Eesti 200 noorteorganisatsiooni tuua noori kaasa rääkima Eesti elus olulistel ja põletavatel teemadel. Olgu nendeks siis haridus, isikuvabadused või riigikaitse. Tänases julgeolekuolukorras kõlab täiesti realistlikult ka mõte, et kõik noored võiksid kuuluda Kaitseliitu. Ning mõistagi kuulub ühe noorteorganisatsiooni juurde elurõõm ja õpihimu. Selle kõige eest tahan ka Eesti 200 noorte juhina seista,” märkis Terras.

Hendrik Terras on kaitsnud Tartu Ülikooli Ühiskonnateaduste instituudis kommunimatsioonimagistri kraadi ning töötab militaarekspordi valdkonnas. Viimastel KOV valimistel kogus Tallinnas Mustamäel kandideerinud Terras 576 häält.

Noor Eesti 200 juhatusse valiti lisaks Hendrik Terrasele õpetaja Aleksei Jašin, ühiskonnaaktivist Daniel Kõiv, TikTokker Diana Andriot, sommeljee Erica Hinno, ürituste korraldaja Erich Pullerits, väitleja Greg Mikael Juhanson, disainer Kirke Leinatamm ja turundusspetsialist Liliana Šašlova.

Rohkem uudised