Lennundusekspert ja muusik Toomas Uibo kandideerib Tallinna linnavolikogusse

29. august 2021

Täna (29.08) oma 50. juubelit tähistav muusik ja lennundusekspert  ja ettevõtja Toomas Uibo kandideerib erakond Eesti 200 ridades Pirita linnajaos Tallinna linnavolikogusse.

Toomas Uibo sõnul on poole sajandi täitumine verstapost, mis sunnib tegema julgeid otsuseid. „Tahan Tallinnale anda oma kogemust ja teadmisi transpordivallast. Rohepööre transpordisektoris algab just kohalikust omavalitsusest  ja Tallinnal on siin veel väga pikk tee minna, et kogu transpordisüsteem muutus tõeliselt kaasaaegseks,“ rõhutas Uibo. „Tallinna linnal tuleb rohkem hakata arvestama ka linnaosade ja kogukonnaga, mistõttu on linna senisesse suhtumisse vaja tuua oluline muutus,“ tõi Uibo välja oma teise prioriteedi, millega soovib Tallinna linna puhul tegeleda.

Eesti 200 Tallinna linnapeakandidaadi Marek Reinaasa sõnul on Toomas Uibo lisandumine Eesti 200 Tallinna meeskonda lennukas samm, mis tõotab erakonnale veelgi paremat valimistulemust. „Toomas on üks neid inimesi, kus julgevad luua muutusi, ning Tallinnal on neid täna hädasti vaja,“ sõnas Reinaas.

Rohkem uudised