Kristina Kallas: Eesti 200 läheb valimistele oluliselt tugevamana kui ise lootsime

8. september 2021

Erakond Eesti 200 tuleb eelseisvatel KOV valimistel oma nimekirjaga välja kõigis suuremates omavalitsustes. Kokku läheb Eesti 200 valimistele oma nimekirjaga kolmandikus Eestimaa linnadest ja valdadest. Viieteistkümnes vallas ja linnas läheb Eesti 200 valimistele välja valimisliitude koosseisus.

Eesti 200 esimehe Kristina Kallase sõnul on Eesti 200 oma valimisnimekirja esitanud kõikides suuremates omavalitsustes. „Kümnest suuremast Eestimaa omavalitsusest läheb Eesti 200 oma nime all välja 9 linnas ja vallas. Vaid Kohtla Järvel oleme väljas valimisliidu koosseisus,“ rõhutas Kallas.

Kokkuvõtteks võib Kallase sõnul öelda, et Eesti 200 läheb oma esimestele KOV valimistele oluliselt tugevamana kui erakond ise oskas loota. „Eesti 200 soovib värske poliitilise jõuna koondada oma meeskonda uusi tegijaid ning see on meil ka õnnestunud. Meiega on liitunud palju uusi inimesi. Need on inimesed, kes usuvad, et Eesti vajab muutust ja on valmis neid ka ise eest vedama. Meie valimisnimekirjad on vanuse poolest tõenäoliselt ühed noorimad, mis näitab, et oleme uue põlvkonna erakond ja, et see põlvkond soovib aktiivselt rääkida kaasa ühiskonnas olulistel teemadel,“ märkis Kallas.

Rohkem uudised