Hendrik Terras kandideerib Eesti 200 esimeheks

15. september 2022

Hendrik Johannes Terras, Eesti 200 noorteorganisatsiooni Noor Eesti 200 esimees, kandideerib 15. oktoobril toimuval üldkogul Kristina Kallase ja Lauri Hussari kõrval erakonna esimeheks.

Terrasse sõnul on erakond Eesti 200 täna valimiste eel kõige paremini positsioneeritud partei, sest erakonna ridades on meeletult palju tarku inimesi. Terrase arvates on Eesti 200 liikmetel valmis ambitsioonikad, konkreetsed ning teostatavad plaanid, mis aitavad meie riigil ja ühiskonnal astuda suure sammu edasi tulevikku.

“Kandideerin erakonna esimeheks seetõttu, et tuua erakonna juhtimisse nooruslikku energiat ja tahtejõudu. Aeg on Eesti 200 plaanid järgmises valitsuses ellu viia ning seista liberaalse maailmavaate eest,” lausus Terras.

Terras soovib seista erakonna esimehena selle eest, et Eesti riik julgeks vastu võtta julgeid otsuseid.

“Erinevalt paljudest teistest elukutselistest poliitikutest ei ole mul olnud mitte kunagi amibtsiooni saada elukutseliseks poliitikuks. Seetõttu olen muutuste nimel minema läbi nii tulest kui veest. Minu eesmärk on midagi reaalselt ära teha ning praegune kriis on parim aeg sääraste muutuste elluviimiseks, kasutades selleks kaalutletud läbimõtlemist. Seetõttu ei karda ma ka võtta vastu raskeid otsuseid,” lisas Terras.

Rääkides sellest, et milline oleks Eesti 200 tema kui esimehe eestvedamisel lausus Terras, et ta soovib olla inimeste keskne juht ning sellest lähtudes juhtida ka parteid.

Terras on Eesti kaitseettevõtte Milrem Roboticsi Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna juht. Terrasel on kommunikatsioonijuhtimise magistrikraad Tartu Ülikoolist. 

Kandidaatide esitamise tähtaeg on 15. septembril.
 

Rohkem uudised