Erakonna Eesti 200 uus liige ja Ida-Virumaa koordinaator on Janek Pahka

27. aprill 2022

Erakonna Eesti 200 uus liige ja Ida-Virumaa koordinaator Janek Pahka: “Minu kui ida-virumaalase jaoks on Eesti 200 ainus tulevikku vaatav erakond ning Ida-Virumaata ei ole Eestil tulevikku.”

Janek Pahka, Kohtla-Järve linnavolikogu liige ja revisjonikomisjoni esimees, liitus Eesti 200 ridadega ja kandideerib ka 2023. aasta märtsikuistel Riigikogu valimistel. Pahka liitumise järel on Eesti 200 nüüdsest esindatud ka Kohla-Järve linnavolikogus. Ühtlasi saab Pahkast Eesti 200 Ida-Virumaa koordinaator. Kokku on Eesti 200 Ida-Virumaa ringkonnas 63 liiget.

Pahka sõnul vajab Ida-Virumaa tugevat nimekirja, sest tegemist on riigi jaoks väga olulise piirkonnaga. “Valitsusel, mille seljataga ei ole Ida-Virumaad on äärmiselt keeruline ja raske, sest rahulolematus hingab pidevalt kuklasse. Mida rahulolematu on Ida-Virumaa, seda rohkem peab riik piirkonnale tähelepanu pöörama. Eesti 200 kavatseb seda teha,” märkis Pahka. 

Kirjeldades Eesti 200-ga liitumise otsuse tagamaid lausus Pahka, et koostöö Eesti 200 meeskonnaga sai alguse juba möödunud aastal enne kohaliku omavalitsuse volikogu valimisi, kui Kohtla-Järve linnas sai sõlmitud koostöölepe kohalikeks valimisteks Eesti 200 esimehe Kristina Kallasega.

“Võib öelda, et otsus liituda erakond Eesti 200-ga on asjade loogiline jätk,” ütles Pahka. “Minu kui ida-virumaalase jaoks on Eesti 200 ainus tulevikku vaatav erakond ning Ida-Virumaata ei ole Eestil tulevikku,” on Janek Pahka kindel.

Rohkem uudised