Eesti 200 Tallinna osakond sai uue juhatuse

18. juuni 2023

Sellesse valiti Aleksei Jašin, Joanna Veeremaa, Liis Ivaste, Renata Lukk ja Maria Pihlak.

Kõik uue juhatuse liikmed kuuluvad erakonna noorteorganisatsiooni Noor Eesti 200, neist kolm kuuluvad ka selle juhatusse.

Aleksei Jašin sai täna osakonna üldkogu valimistel 42, Joanna Veeremaa 32, Liis Ivaste 29, Renata Lukk 28 ja Maria Pihlak 25 häält. Kokku oli kandidaate 13.

Eesti 200 Tallinna osakonna juhatus pidas täna ka esimese koosoleku, kus valis osakonna juhiks Joanna Veeremaa, kelle sõnul peab Tallinna juhatus tegema kõik, et erakonna kogemus Riigikogu valimistkampaaniast saaks olla edu alus ka pealinnas.

"Tallinn peab saama demokraatlikuks mitme erakonna linnaks. Eesti 200 volikogu fraktsioon koos juhatusega on see jõud, mis aitab tallinlastel saada endale paremat ja õiglasemat linna," sõnas Veeremaa.

Aleksei Jašin kandideeris samuti selleks, et Eesti 200 linnavolikogu fraktsioon saavutaks koha järgmises Tallinnat valitsevas koalitsioonis.

Liis Ivaste näeb Eesti 200 Tallinna eesmärkide saavutamise peamise tegurina head meeskonnavaimu ja koostöötahet, mis on äsja valitud Tallinna juhatusel kindlasti olemas, kuna kõik uue juhatuse liikmed on noored, kes on harjunud ühiselt tegutsema.

Renata Lukk näeb uue juhatuse jaoks suure võimalusena värskeid ideid, uusi teadmisi ja erinevaid kogemusi, mis võimaldavad läheneda nii pealinna juhtimisele kui erakonna sisemisele meeskonnatööle noorte värske pilguga.

Maria Pihlak näeb, et uus Eesti 200 Tallinna piirkonna juhatus on suure potentsiaaliga, olles ennekõike suunatud tulemuste saavutamisele koostöös volikogu fraktsiooniga, läbi hea meeskonnatöö ning selgelt sõnastatud eesmärkide.

Rohkem uudised