Eesti 200 Rakvere linnapeakandidaadiks on ettevõtja Rainer Miltop

17. august 2021

Eesti 200 läheb Rakveres valimisvõitlusesse täisnimekirjaga, mille linnapeakandidaadiks on ettevõtja Rainer Miltop

Eesti 200 Rakvere linnapeakandidaat on pikka aega Rakvere ettevõtlusvaldkonda kureerinud endine abilinnapea ning ettevõtja Rainer Miltop. Eesti 200 tuleb Rakveres välja täisnimekirjaga ning soovib pakkuda senistele poliitilistele jõududele tõsist konkurentsi. 

Ettevõtja Rainer Miltopi sõnul vajab Rakvere muutusi  ennekõike kahes valdkonnas, täpsemalt hariduse ja ettevõtluse arendamise vallas.  „Rakvere hariduselu ümberkorraldamine ja selle kvaliteedi tõstmine on üheks meie prioriteediks. Kindlasti tahame lõpule viia põhikooli reformi ja keskenduda seejuures rohkem heade inimeste hoidmisele ja motiveerimisele ning kaasaaegsete õppevahendite hankimisele,“ rõhutas Miltop. 

Ettevõtjana tahab Miltop oluliselt parandada Rakvere linna ja ettevõtjate vahelist koostööd. 

See on oluline ainuüksi sellepärast, et aitab luua kõrgema palgaga töökohti, mis omakorda aitab ära hoida seda, et Rakvere elanikkond ei väheneks enam aastas 100-200 inimese võrra nagu siiani,“ toonitas Miltop.  

Varem Isamaasse kuulunud, kuid nüüd Eesti 200-ga liitunud Rainer Miltop on olnud Rakvere linnavolikogu liige aastast 2002. Eelmisel kümnendil töötas ta ligi seitse aastat Rakvere abilinnapeana, kureerides peaasjalikult ettevõtlus- ja majandusvaldkonda. 

Eesti 200 esimehe Kristina Kallase sõnul on Eesti 200 lipp nüüd tugevalt lehvimas ka Lääne Virumaal. „Meil on täna Rakveres tegus ja muutustele avatud meeskond ning ma ei kahtle hetkekski, et nad teevad KOV valimistel korraliku valimistulemuse,“ rõhutas Kallas.

Rohkem uudised