Eesti 200 liikmeskond kasvas poole aastaga pea 9% võrra

16. mai 2022

Erakond Eesti 200 liikmeskond on viimase poole aasta jooksul kasvanud 72 inimese võrra, mis on peaaegu 9% tervest erakonna liikmeskonnast. Eesti 200 juhi Kristina Kallase sõnul on see märk, et inimesed ootavad poliitmaastikul muutusi. 

“Eesti 200 eesmärk pole kunagi olnud lihtsalt liikmeskonda kasvatada ja me eristume selgelt muudest erakondadest selle poolest, kui suur osa meie liikmetest löövad aktiivselt kaasa erakonna tegemistes. Me oleme alustanud valmistumist järgmise kevade Riigikogu valimisteks ning asunud uuendama oma programmi. Mitmed silmapaistvad oma ala eksperdid on meiega juba liitunud ning väga lai ring Eesti poliitikaväliseid tippeksperte lööb selles töös kaasa. See on andnud usku meiega liituda ning neid uudiseid tuleb peagi veel,” ütles erakonna juht Kristina Kallas.

Rääkides organisatsiooni ehitamisest ütles Kallas, et tänaseks on erakonnal igas maakonnas tugevad meeskonnad, kellega minna ühtselt ja tugevalt vastu Riigikogu kampaaniale. 

Äriregistri andmetel on poole aasta jooksul erakond Eesti 200-ga liitunud 72 uut liiget. Isamaa liikmeskond on samal ajal vähenenud 394 inimese võrra, Keskerakonnast on lahkunud 281 ja Reformierakonnast 235 liiget. EKRE-ga on liitunud 120 uut liiget.

Rohkem uudised