Eesti 200 esinumber Mustamäel on ettevõtja Joakim Helenius

4. september 2021

Ettevõtja Joakim Helenius kandideerib eeleolevatel KOV valimistel Eesti 200 esinumbrina Mustamäel. Nimekirja teise numbrina ning Mustamäe linnaosavanema kandidaadina läheb valimistele Eesti 200 Tallinna piirkonna peasekretär Hendrik Terras.

Joakim Heleniuse sõnul soovib ta Tallinnale anda oma laia kogemust majandusteadlase, finantseerimiseksperdi ning ettevõtjana. „Ma näen võimalusi, kuidas arendada ja majandada Tallinna linna oluliselt paremini kui seda on siiani tehtud. Targa investeerimisega võib linn saavutada märkimisväärse arenguhüppe ning tahan anda oma panuse, et just see muutus esile kutsuda,“ rõhutas Helenius.

Mustamäe linnaosavanema kandidaadi Hendrik Terrase sõnul vajab Mustamäe täna oluliselt rohkem investeeringuid. „Me peame arendama Mustamäel välja tõeliselt kaasaaegse ja rahvusvahelise teaduskeskuse. Muutused, mida taotleme on laiad ja need parandavad kogu linnaosa elukeskkonda,“ märkis Terras. 

Eesti 200 linnapeakandidaadi Marek Reinaasa kinnitusel  on suurepärane, et Euroopa ja USA suurpankade juhtimise kogemusega Joakim Helenius on valmis oma teadmisi ja oskusi rakendama Tallinna linna heaks. „Joakim on missiooniga visionäär ja Tallinn vajab täna üle kõige just selliseid lennukaid ja maailmas suure kogemuse omandanud tegijaid,“ rõhutas Reinaas.

Rohkem uudised